LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Olta Gixhari ‘shpërthen’ në të qara/ Përplas filxhanin: Nuk kam dalë nga vetja

1 Shkurt 2023, 17:09, Lifestyle CNA
Olta Gixhari ‘shpërthen’ në të qara/ Përplas
Foto ilustruese

Aktorja Olta Gixhari ditën e sotme ka shpërthyer në të qara pas komenteve që mori gjatë spektaklit të mbrëmjes së kaluar, ku u tha se ajo manipulon situatat.

Gjatë një bisede me Armaldon, është shprehur se ndihet shumë e zhgënjyer dhe se nuk priste të tilla komente pasi në asnjë moment nuk ka dalë nga vetja.

Aktorja ka deklaruar se gjithçka që ajo po bën brenda shtëpisë po keqinterpretohet nga jashtë.

E nervozuar ajo ka përplasur filxhanin e kafes në tokë, duke thënë se ka nevojë të çlirohet dhe të shpërthejë.

Më tej, Olta Gixhari tha se është penduar që është futur në BBV, duke shtuar se jashtë kishte një jetë shumë të bukur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga