LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Më në fund/ Kiara Tito i dhuron puthjen e shumëpritur Luizit

1 Shkurt 2023, 20:57, Lifestyle CNA
Më në fund/ Kiara Tito i dhuron puthjen e shumëpritur Luizit
Foto ilustruese

Moderatorja Kiara Tito ka thyer akujt dhe i ka dhuruar puthjen e shumëpritur këngëtarit Luiz Ejlli.

Pas betimit dhe shkëmbimit të unazave, Kiara dhe Luizi kanë shkëmbyer puthjen aq të kërkuar dhe komentuar nga të gjithë shqiptarët.

Ky moment ka dhuruar shumë emocione dhe brohorima nga banorët, për të cilët  duket se ka qenë e papritur.

Këngëtari që nga hyrja e tij në Big Brother Vip, ka shprehur haptazi ndjenjat e tij për moderatoren.

Shpesh janë komentuar në media për përplasjet dhe ka patur shumë aludime se mes çiftit gjithçka po bëhet në kuadër të lojës./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga