LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dasmë në Big Brother Vip/ Luiz Ejlli realizon “ëndrrën”, martohet me Kiarën

1 Shkurt 2023, 20:51, Lifestyle CNA

Dasmë në Big Brother Vip/ Luiz Ejlli realizon

Pak më parë në shtëpinë e "Big Brother Vip" ka mbërritur një zarf ku thuhet se do të organizohet një dasmë, ku nusja dhe dhëndri do të jenë Luiz Ejlli dhe Kiara Tito.

Përgatitjet kanë nisur. Kiara Tito është veshur si nuse me fustan të bardhë dhe Luizi me kostumin e dhëndrit.

Në fakt edhe pse në kuadër të lojës, kjo është një nga ëndrrat e këngëtarit i cili i ka shprehur dashurinë moderatores dhe se dëshiron që ajo të jetë nëna e fëmijëve të tij./ CNA.al

Lajmet e fundit nga