LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Konfirmohen dy banorët e parë zyrtar të “BBV 3”

6 Dhjetor 2023, 16:27, Lifestyle CNA
Konfirmohen dy banorët e parë zyrtar të “BBV 3”
Foto ilustruese

“Big Brother Vip Albania 3” do të nisë në janar të vitit 2024.

Deri më tani janë përfolur disa emra të personazheve që do të marrin pjesë.

Ndër personazhet më të përfolur janë Roza Lati, Jul Deda, Dorina Mema.

Deri më tani janë konfirmuar vetëm dy Graciano Tagani dhe Endrik Beba. Ato  janë dy banorët e parë të konfirmuar të “Big Brother Vip 3”.

Graciano ka marrë një ftesë për t’u bërë pjesë e spektaklit në edicionin e parë të “BBV”, të cilën e ka refuzuar.

Publikur është kurioz për personazhet që do të bëhen pjesë e kësaj shtëpie. Nuk dihet nëse do të ketë të njëjtin sukses si vitin e kaluar./ CNA

Lajmet e fundit nga