LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Aktroja e filmave për të rritur merr vendimin e papritur

6 Dhjetor 2023, 15:30, Lifestyle CNA

FOTO/ Aktroja e filmave për të rritur merr vendimin e papritur

Pornostarja e njohur ruse, Eva Elfi merr shpesh vëmendjen për fotot që poston në rrjetet sociale.

Elfi duket se ka zgjedhur që të “ndryshojë” profesionin dhe këtë e ka treguar me videon e fundit të postuar në rrjetet sociale, ku shfaqet duke kërcyer.

Ajo shkruan krah videos: “Jap leksione falas në rusisht”. Nuk dihet nëse është thjesht një shaka, ngacmim për ndjekësit e saj në rrjetet sociale apo do që t’i japë një drejtim tjetër jetës së saj.

23-vjeçarja që e konfirmon veten si është dhe tifoze futbolli, gjatë finales së Ligës së Kampionëve, zgjodhi të mbështeste Mançester Sitin, që mundi Interin në Stamboll.

Gjatë Botërorit të Katarit ajo tregoi mbështetjen e saj për Argjentinën dhe kjo gjë duket se i solli fat Mesit me shokë përballë Francës./ CNA

Lajmet e fundit nga