“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk ndalojnë reagimet negative për emisionin e "Top Channel"

2 Gusht 2022, 13:40, Lifestyle CNA
“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk
Konkurentët e programit "Kepi i Tundimeve"

"Kepi i Tundimeve" është programi më i ri që ka startuar në "Top Channel".

Për një periudhë prej dy javësh, në faqet në rrjetet sociale të këtij emisioni kanë shpërthyer komente negative nga më të ndryshme, si për konkurrentët, autoren e programit dhe programin.

Së fundi në disa prej sekuencave të ndara në faqen e "Instagram"-it nga episodi i dytë, nuk kanë munguar reagimet e ndjekësve, të cilët vazhdojnë ta quajnë një degjenerim këtë program.

Sipas tyre, për nga përmbajtja ky program duhet të kalohet te kanalet “X” për të rritur, për shkak të skenave që transmetohen në një orar të papërshtatshëm, pasi kujtojmë se emisioni transmetohet në orën 21:00.

“Kalojeni më mirë te kanalet e XXX këtë emision se latë nam”, shkruan një komentues.

“Se ça ka dasht me than autori/ja me kët emision vetëm xhepi e di”, “Tjetër emisjon me baxhella”,
“Pjesa ma e degjeneruar e shoqëris!”, janë vetëm një pjesë e komenteve nga ndjekësit./ CNA.al

 

“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk

“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk

“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk

“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk

“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk

“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk

“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk

“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk

“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk

“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk

 

“Kalojeni te kanalet 'X', latë nam, degjenerim”/ Nuk

“Kalojeni tek kanalet “X”, latë nam, degjenerim”/ Nuk ndalojnë reagimet negative për emisionin e Top Channel

Lajmet e fundit nga