LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot - Me fustan të zi pas trupit/ Luana Vjollca më magjepsëse se kurrë

23 Prill 2024, 20:51, Lifestyle CNA
Fotot - Me fustan të zi pas trupit/ Luana Vjollca më magjepsëse
Luana Vjollca

Luana Vjollca, këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, di gjithmonë si të surprizojë.

Moderatorja ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, ku duket më magjepsëse se kurrë

Këngëtarja na shfaqet me një fustan të zi pas trupit, që i vënë në pah format perfekte.

Epo fotot e Luanës nuk të lënë shumë hapësirë për koment, ndaj ju ftojmë të shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga