LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dua Lipa lidh disa talente të saj me Shqipërinë

22 Prill 2024, 21:25, Lifestyle CNA
Dua Lipa lidh disa talente të saj me Shqipërinë
Dua Lipa

Dua Lipa nuk nguron ta përmendë shpesh herë prejardhjen e saj, dhe këtë gjë ka gjetur rastin ta bëjë sërish.

Teksa ishte e ftuar në podcastin KISS, Dua Lipa tha se njëri prej “trukeve magjike” që di të bëjë është të kërcejë me një gotë mbi kokë.

“Mund të kërcej me një gotë mbi kokë, mund të vallëzoj plotësisht”, tha ajo.

Më tej, ajo u pyet se si e kishte zbuluar këtë talent sekret tek vetja e saj, dhe përgjigjja e Dua Lipës shtangu të gjithë.

“Nuk e di se si, por ndoshta pse jam shqiptare ose diçka e tillë”, u përgjigj këngëtarja shqiptare.

Dua Lipa lidh disa talente të saj me Shqipërinë

Dua Lipa është e njohur gjithashtu edhe për aftësinë e saj për të vallëzuar sidomos edhe për vallet tradicionale shqiptare. Kujtojmë se dy vjet më parë, u bë virale një moment i saj duke kërcyer në një resort në Shqipëri me muzikë tradicionale dhe në kokën e saj kishte vendosur një gotë./ CNA

 

Lajmet e fundit nga