LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë

18 Prill 2024, 22:58, Lifestyle CNA

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë

Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër. Dhe kjo tashmë është e konfirmuar.

Lajmi u bë i ditur ekskluzivisht për emisionin e Bora Zemanit “Cherry on Top”.

Sara Gjordeni dhe Bardhi u lidhën brenda shtëpisë së Big Brother VIP./ CNA

Lajmet e fundit nga