LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish banorja e "Big Brother" shfaqet në karrocë dhe me plagë në kokë

17 Prill 2024, 21:59, Lifestyle CNA
Ish banorja e "Big Brother" shfaqet në karrocë dhe me
Dea Mishel

Pak ditë më parë ish-banorja e “Big Brother”, Dea Mishel iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale në kokë, por nuk dha shumë detaje për operacionin që kreu.

Pak kohë më vonë ajo publikoi një foto në instastory, ku shfaqej pjesa e ënjtur e vendit ku ishte nënshtruar operacionit.

“Ja sa është ënjtur. Plaga është pak më mbrapa. S’jam mërzitur që duket kështu rëndësi ka që jam më mirë. Do fryhet dhe do më duroni me këtë pamje.”– ka shkruar Dea duke treguar njërën anë të fytyrës paksa të fryrë.

Së fundmi Dea ka postuar një video në TikTok ku shfaqet në karrocë gjatë ditëve ku është kryer ndërhyrja kirurgjikale.

Gjithashtu në video, ka postuar edhe disa pamje të pjesës ku i është nënshtruar operacionit.

 

Lajmet e fundit nga