LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ledioni e ngacmon Eglën për të dashurin, si përgjigjet banorja

20 Prill 2024, 09:00, Lifestyle CNA
Ledioni e ngacmon Eglën për të dashurin, si përgjigjet
Ledion Liço dhe Egla Ceno

Në shtëpinë e "Big Brother", mbrëmë darkuan me banorët dy opinionistët, Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj, si dhe moderatori Ledion Liço. 

Teksa Egla i ‘kritikoi’ se pse nuk ka hyrë një burrë ‘për së mbari’ në këtë edicion, Ledjoni e pyeti aktoren për të dashurin, por ajo tha se nuk do ta merrni vesh kurrë.

Biseda: 

Egla: Si nuk futët në këtë edicion një burrë për së mbari.

Ledjoni: Po kush ishte ky i dashuri yt, a e kishe një të dashur jashtë?

Egla: Po ti i ha të gjitha ato që dëgjon brenda, të bëfshin mirë.

Ledjoni: Paske gënjyer domethënë.

Egla: Nuk do ta merrni dot vesh kurrë të vërtetën. Si nuk na futët një burrë.

Ledjoni: Ka kohë, ka kohë./CNA 

 

Lajmet e fundit nga