LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një “bishë” e vërtetë/ 20 fotot më “zjarr” të modeles së fitnesit

19 Prill 2024, 10:08, Lifestyle CNA

Një “bishë” e vërtetë/ 20 fotot më

Nicole Khalil është një nga modelet më të klikuara të internetit. Ajo shpesh e reklamon jetën e saj në rrjetet sociale ku ka 493 mijë ndjekës.

Nicole merret me fitness. Ajo tërheq shumë me pamjen dhe veshjen e saj.

Shpesh shihet që publikon foto tepër provokuese të cilat i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga