LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Romeo Veshaj, sherr me Roza Latin/ Flasin për inate të vjetra

22 Prill 2024, 15:55, Lifestyle CNA
Romeo Veshaj, sherr me Roza Latin/ Flasin për inate të vjetra
Romeo Veshaj dhe Roza Lati

Ditën e djeshme, Meritoni dhe Romeo kanë zhvilluar një podcast për "Top Albania Radio", ku kanë folur për çështje të ndryshme dhe në fund arritën të bënin dhe paqe, duke i kërkuar njëri-tjetrit falje.

Në këtë podcast u bashkua edhe Roza Lati, e cila i kujtoi Romeos se e ka hequr nga “Instagrami”, pasi e kishte të dashurën xheloze.

Romeo e mohoi këtë gjë dhe e pyet, se për cilën të dashur e ka fjalën.

Roza: Më ka hequr edhe e kam diskutuar që në fillim, sepse kishte të dashurën xheloze. Donaldi nuk më ka hequr. Ti më ke hequr sepse ke pasur të dashurën xheloze. Hë trego të vërtetën tani. Sa u lidhe.

Romeo: Kë të dashur kam pasur xheloze?

Roza: E di vetë ti…

Romeo: E ke gabim. Po si të kam hequr ty edhe s’kam hequr të tjera? Po dale se kjo s’më rri mua. Kushedi ç’do kesh bërë…/ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

 

Lajmet e fundit nga