LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Kejvina Kthella provokon nga Dubai/ Ekspozon format me bikini

22 Prill 2024, 22:16, Lifestyle CNA
Foto - Kejvina Kthella provokon nga Dubai/ Ekspozon format me bikini
Kejvina Kthella

Modelja më seksi e “Instagrami”-it, Kejvina Kthella ka nisur pushimet e saj sapo u ngritën pak temperaturat.

Modelja zgjedh vende të bukura për të pushuar dhe nuk heziton t’i bëjë publike edhe për ndjekësit e saj. Së fundmi ajo ndodhet në Dubai.

Bukuroshja e “Instagramit”, ka postuar disa foto e veshur me bikini, duke treguar linjat e saj të përkryera.

Kejvina ka “ndezur” rrjetin e veshur me pozat provokuese nga vendet arabe, ku e krahasin veten me Mona Lisën. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga