LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Luana Vjollca tregon “bishën” e saj me targa të personalizuara

21 Shkurt 2024, 20:38, Lifestyle CNA
Foto-Luana Vjollca tregon “bishën” e saj me targa të
Moderatorja Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca na ka treguar se është rikthyer në Tiranë pas një udhëtimi.

Krahas fotove ylli i ekranit na tregon dhe “bishën” e saj Range Rover të 2023 që kushton rreth 100 mijë dollarë.

Po ashtu moderatorja na ka treguar edhe targat e personalizuara AB 222 LV.

Foto-Luana Vjollca tregon “bishën” e saj me targa të

Luana Vjollca njihet si një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale që ka arritur një famë të madhe me programet e saj argëtuese./ CNA

 

Lajmet e fundit nga