LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Donte të lidhesha me Fatjonin"/ Ori nuk lë pa përgjigje Dean për "akuzën"

16 Shkurt 2024, 08:15, Lifestyle CNA
"Donte të lidhesha me Fatjonin"/ Ori nuk lë pa
Ori Nebiaj dhe Dea

Dea Vieri la shtëpinë më të famshme në Shqipëri, në emisonin e së shtunës pas një televotimi në fund të spektaklit.  

Ky vendim erdhi i papritur për të, pasi ish-banorja nuk pati mundësi kthimi nga bileta vetëm ‘vajtje’.  Pas daljes ajo bëri një deklaratë të papritur.

Në një video në "TikTok" që kishte publikuar lidhur me daljen nga shtëpia më e famshme, ajo i replikoi njërit prej komentuesve duke shkruar: “Më nxori Ori se nuk u lidha me Fationin sa për 'show'”.

Pas kësaj deklarate të Deas, pati një reagim edhe nga ana e opinionistes.

Kjo e fundit në "Instagram" është shprehur: “Asgjë more keqkuptime Big-u! Dea është zemër!”.

Pra Ori ka lënë të kuptohet se gjithçka ka qenë një shaka e Deas. 

"Donte të lidhesha me Fatjonin"/ Ori nuk lë pa

Postimi Orit

Lajmet e fundit nga