LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Eliminim i dyfishtë/ Kush u largua nga "Big Brother" pas Elvisit?

14 Shkurt 2024, 09:47, Lifestyle CNA

Eliminim i dyfishtë/ Kush u largua nga "Big Brother" pas Elvisit?

Gazetari Elvis Myrtaj është eliminuar nga gara për çmimin e madh të "Big Brother VIP" në një nominim mes Romeo Veshajt dhe Heidi Bacit.

Myrtaj nuk pati fatin të kishte një biletë kthimi që të vazhdonte lejen ashtu siç e kishte paralajmëruar.

Por përveç Elvisit pati edhe një tjetër person që u largua nga shtëpia. Në një përballje me më pak të preferuarit, ishte Dea Vieri ajo që u votua për të dalë jashtë.

Në nominim për javën e ardhshme janë tre banorë, Egla, Endriku dhe Françeska./ CNA

Lajmet e fundit nga