LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO-Nuk do ta njihni!/ Sara Gjordeni para operacioneve estetike

12 Shkurt 2024, 08:33, Lifestyle CNA

FOTO-Nuk do ta njihni!/ Sara Gjordeni para operacioneve estetike

Sara Gjordeni është një nga personazhet më të komentuara të "Big Brother VIP 3".

Ajo është një modele e cila është bërë e njohur për publikun me hyrjen e saj në "BBV3".

Modelja është shumë e përfolur për lojën që po bën në "BBV3" si dhe për lidhjen e saj me këngëtarin Bardhi, por edhe për ndryshimet që ka bërë në pamjen e saj.

Ashtu si dhe shumë personazhe të njohura edhe Sara ka ndryshuar pamjen e saj.

Nëse do ta shihni në këto foto nuk do ta njihni.

FOTO-Nuk do ta njihni!/ Sara Gjordeni para operacioneve estetike

FOTO-Nuk do ta njihni!/ Sara Gjordeni para operacioneve estetike

FOTO-Nuk do ta njihni!/ Sara Gjordeni para operacioneve estetike

Lajmet e fundit nga