LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bes Kallaku, personazhi i parë në “Ferma VIP”

15 Shkurt 2024, 14:52, Lifestyle CNA

Bes Kallaku, personazhi i parë në “Ferma VIP”

"Ferma VIP", i cili është spektakli që do të nisë së shpejti në ekranin e "Vizion Plus" dhe në dy kanale të dedikuara ku personazhet do të jenë "live" në platformën "Tring", ka marrë vëmendjen e të gjithëve. 

Sot, "Ferma" duket se ka zbuluar një prej personazheve që do të jetë pjesë e këtij formati të pazakontë për ekranet shqiptare e që producentja Holta Dulaku ka zgjedhur ta sjellë edhe në Shqipëri. 

Një nga emrat e përfolur për të qenë pjesë e këtij formati është Bes Kallaku dhe tashmë lajmi është konfrmuar nga vetë televizioni. 

Bes Kallaku i ka bërë gjithnjë jehonë jetës së fshatit, zakoneve e jetesës së gjyshes së tij, Ijes.

Na mbeten vetëm pak orë për të mësuar se cilët do të jenë emrat e tjerë që do t’i japin jetë tokës së "Fermës VIP"./CNA 
 

 

Lajmet e fundit nga