LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Bisha” e ekranit/ 16 fotot më fiksuese të Luana Vjollcës me bikini

14 Shkurt 2024, 11:45, Lifestyle CNA
“Bisha” e ekranit/ 16 fotot më fiksuese të Luana
Luana Vjollca

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të ndjekura, më të komentuara dhe më seksi të ekranit.

Ajo është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale me mbi 2 milionë ndjekës.

Emisionet e saj numërojnë miliona klikime në "YouTube", gjë që tregon se Luana Vjollca është mjaft e përkushtuar ndaj punës dhe jep 100% e saj në projektet ku vjen dhe si autore.

Por përtej suksesit në ekran i cili flet vetë me shifra për moderatoren, ajo është një nga vajzat më seksi që ka adhurues një audiencë të gjerë.

Pamja e saj tërheq gjithnjë vëmendjen dhe për këtë ne kemi përzgjedhur 16 fotot e moderatores të cilat kanë fiksuar të gjithë ndjekësit.

Shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

 

Lajmet e fundit nga