LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Ndryshimi drastik/ Si dukej Arta Kabashi disa vite më parë

14 Shkurt 2024, 17:15, Lifestyle CNA
Foto - Ndryshimi drastik/ Si dukej Arta Kabashi disa vite më parë
Këngëtarja nga Kosova, Arta Kabashi

Këngëtarja nga Kosova, Arta Kabashi është një nga banoret e shtëpisë së "Big Brother VIP Albania 3".

Ajo njihet si motra e këngëtares, Ana Kabashi, ku bashkarisht nisën karrierën në muzikë me pjesëmarrjen në spektaklin “Albanian Got Talent”, në vitin 2010.

Që prej asaj kohe ajo ka qenë gjithmonë active në muzikë. Por përveç zërit të saj mahnitës, Arta është përfolur shpesh edhe për fizxikun.

Megjithatë, ndryshimi ndër vite i këngëtares nga Kosova ka qenë drastik.

Me anë të një galerie po ju sjellim disa foto të Artës disa vite më parë dhe sot./ CNA

Lajmet e fundit nga