LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Krizë mes Bardhit dhe Sarës/ Dyshja i jep fund lidhjes

18 Shkurt 2024, 16:37, Lifestyle CNA

Krizë mes Bardhit dhe Sarës/ Dyshja i jep fund lidhjes

Sara dhe Bardhi duket se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre të krijuar në Big Brother Vip.

Bardhi është shprehur gjatë një bisede me Erjolën se ka shumë pasiguri në lidhje me Sarën dhe që i kanë dhënë fund marrëdhënies dhe se ka nevojë për hapsirë.

“Unë shpesh herë i shmangem diskutimeve i them lëre të flasim nesër që të mos flas me nerva.

Mbrëmë i kemi dhënë fund. Më tha ti je djal i keq, manipulues.

Nuk kam siguri. I thashë që dua pak hapsirë”, tha Bardhi./ CNA

Lajmet e fundit nga