LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Dysheku dhe jastëku “fluturon” mbi “kokat” e banorëve/ Debat i ashpër mes Eglës dhe Françeskës

16 Shkurt 2024, 16:41, Lifestyle CNA

Dysheku dhe jastëku “fluturon” mbi “kokat” e

Një debat i ashpër ka ndodhur mes Françeskës dhe Eglës ditën e sotme.

Dy vajzat kanë diskutuar me tone të larta me njëra-tjetrën, sa mund të kishte ndodhur dhe një konfrontim fizik mes tyre.

Egla është drejtuar tek shtrati i Françeskës duke fshirë këmbët në robdishambërin e saj dhe duke fluturuar jastëkun dhe dyshekun nga krevati, ndërkohë që pjesë e kësaj skene ishin dhe banorë të tjerë.

Ish misi dhe aktorja nuk kanë kursyer ofendimet ndaj njëra-tjetrës. Kjo erdhi pasi Egla ka thyer rregullat e Big Brother dhe si pasojë kanë marrë një ndëshkim./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga