LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U largua pa takuar asnjë/ Kush ishte banori i eliminuar nga “Big Brother VIP”

21 Shkurt 2024, 10:07, Lifestyle CNA

U largua pa takuar asnjë/ Kush ishte banori i eliminuar nga “Big

Egla, Graciano, Ilnisa, Meritoni, Romeo dhe Roza ishin banorët e nominuar javën e kaluar në “Big Brother VIP”.

Fillimisht, mbrëmjen e kaluar moderatori Ledion Liço lexoi emrat e 3 banorëve të parë që do të shpëtonin.

Ata ishin Egla, Ilnisa dhe Romeo, ndërsa më vonë u lexua emri i të eliminuarit.

Nga ky televotim i fortë, publiku kishte vendosur që të eliminohej balerini Graciano Tagani, i cili u largua nga shtëpia e "Vëllait të Madh" pa takuar asnjë nga banorët.

Bileta e tij ishte vetëm vajtje, duke përfunduar kështu eksperienca në “Big Brother VIP”./ CNA

Lajmet e fundit nga