LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

7 banorë në nominim/ Kush u “dogj” nga “Kutia e Pandorës”

21 Shkurt 2024, 10:38, Lifestyle CNA

7 banorë në nominim/ Kush u “dogj” nga “Kutia e

7 banorë të “Big Brother VIP” janë në nominim.

Në televotim për banorin që duhet të lërë shtëpinë shkuan të gjithë djemtë: Albi, Bardhi, Fatjoni, Gazi, Juli, Meritoni dhe Romeo.

Ata u nxorën në nominim nga Sara Gjordeni, e cila hapi “Kutinë e Pandorës”.

Asaj iu dha mundësia që të lexojë artikujt e shkruar nga mediat për të, ndërsa zarfi i zi dërgonte në nominim vajzat dhe djemtë.

Sara zgjodhi këta të fundit, duke qenë se ajo dhe Ledjona kishin imunitet./ CNA

Lajmet e fundit nga