LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Motra e Bardhit nuk pranoi ta takonte/ Meritoni – Sarës: Ke bërë gabime

21 Shkurt 2024, 12:17, Lifestyle CNA
Motra e Bardhit nuk pranoi ta takonte/ Meritoni – Sarës: Ke
Sara dhe Meritoni

Mbrëmjen e djeshme në “Big Brother VIP 3”, reperi Bardhi u surprizua nga motra e tij, e cila hyri në shtëpi, por nuk pranoi të takojë të dashurën e tij, Sara Gjordenin.

Për këtë situatë, Sara zhvilloi një bisedë me Meriton Mjekiqin, shokun e Bardhit.

Ajo e pyeti se përse ndodhi kjo gjë dhe Meritoni i tha se motra e Bardhit ka parë disa gabime të saj në raport me reperin.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: Pse mendon ti që nuk të takoi sot motra e Bardhit?

Sara: Nuk e di, ti pse mendon?

Meritoni: A e ke menduar ndonjëherë?

Sara: Jo, por ti pse mendon? Ti si shok i mirë ma jep përgjigjen.

Meritoni: Unë mendoj që ndoshta ka parë disa gabime që ke bërë ti ndaj raportit me Bardhin.

Sara: Ndoshta nuk i ka pëlqyer sjellja ime deri tani. Ka momente që unë fus lojën në veprimet e mia përveç marrëdhënies sime, dhe unë jam shumë e ndërgjegjshme për këtë gjë. Por unë e di kush jam jashtë dhe nëse ata do kenë interesin të më njohin do ta mësojnë shumë mirë se si jam./ CNA

Lajmet e fundit nga