LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bëj si qen, “ham-ham”/ Egla dhe Françeska sherr me njëra-tjetrën

23 Prill 2024, 17:44, Lifestyle CNA

Bëj si qen, “ham-ham”/ Egla dhe Françeska sherr me

Pasditen e sotme në shtëpinë më të famshme janë rikthyer debatet. Egla dhe Françeska duket se nuk do të bëjnë paqe dhe nuk bien dakord në asgjë që ndodh në shtëpi, madje sa herë përballen, ofendojnë njëra-tjetrën, me fjalor aspak etik.

Njësoj kanë vepruar edhe sot, ku Egla i ka kërkuar të mos i flasë duke iu drejtuar me: “Ik grisu”. Ndërsa Françeska e ka ndjekur nga pas duke e përqeshur.

Pjesë nga debati:

Egla: Ik grisu o Françeska. O zemra grisu, zemra. Shyqyr që u mësove t’u shkëputesh njerëzve nga këpucët, si majdanoz je Françeska, si majdanozi pas këpucës, Françeska.

Françeska: O you’re so sweet, thank u. Thank u. Më bëhet shumë qejfi, avash se u këpute, avash se na tregove vrimën, avash mos na i trego vrimën, avash se u këpute, u rrëzove. Bëj si një qenush i vogël, ashtu bëjnë qenushat, hë bëj një çik “ham, ham”.

Egla: Je si majdanozi pas këpucës, o zemra.

Françes:a O po çfarë të bëj tani të qaj? Ooooo më tha majdanoz./ CNA

Lajmet e fundit nga