LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Divorci mes Besit dhe Xhensilës për t’i shpëtuar hetimit pasuror? Avokatja jep detaje

1 Mars 2024, 09:08, Lifestyle CNA
Divorci mes Besit dhe Xhensilës për t’i shpëtuar hetimit
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë kthyer në kryefjalë të medias rozë kohët e fundit, pasi po përflitet që mes tyre ka një divorc. 

Në lidhje me lajmin që po qarkullon prej disa javësh në media, nuk ka ende një reagim nga Xhensila apo Besi. Por, duhet të përmendim që asnjëri prej tyre nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale. 

Avokatja Nexhi Beqiri u shpreh në një emision telelviziv se në të vërtetë nuk ka asnjë kërkesë padie në gjykatë për ndarje nga Xhensila Myrtezaj apo Bes Kallaku. 

Ajo tha se e gjithë kjo situatë mund të jetë e krijuar edhe për t'i shpëtuar një hetimi pasuror. 

“Flitet, por akoma s’ka një kërkesë padie në gjykatë. Mund të ndodhë që mund të jenë fjalë. Ndonjëherë e bëjnë edhe për zhurmë për të tërhequr vëmendjen. Mund të jetë dhe ajo e vërteta që duan t’i shpëtojnë një hetimi pasuror. E para nëse është një pasuri që është vënë kur je bashkë nuk i shpëton dot”, - tha avokatja./CNA 

Lajmet e fundit nga