LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kërcënonte biznesmenët dhe iu zhvaste paratë/ Ish misi akuzohet për shantazh  

24 Shkurt 2024, 20:00, Lifestyle CNA

Kërcënonte biznesmenët dhe iu zhvaste paratë/ Ish misi

Ish-misi Zana Berisha vijon të jetë nën hetim pasi nga autoritetet Kosovare pas skandaleve rozë që kanë bërë zhurmë në media.

Ajo akuzohet se shantazhonte biznesmenë të ndryshëm nga Kosova pais krijonte lidhje intime i shantazhonte dhe u zhvaste paratë.

Portali Shtegu.com shkruan se përveçse në Kosovë, ajo ka shantazhuar dhe disa bisnesmenë në Shqipëri, me të cilët kishte lidhje jashtëmartesore.

Ekzistojnë dyshime se të gjitha kërcënimet dhe shantazhet që i bën Zana Berisha, mbështetjen e ka nga një rreth i ngushtë personash, ndërsa personi kryesor mund të jetë në lidhje me të./ CNA

Lajmet e fundit nga