LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Debate mes Julit dhe Eglës: Ke ardhur për audicion dhe të kam nxjerrë për shqelmash jashtë  

22 Shkurt 2024, 16:09, Lifestyle CNA

Debate mes Julit dhe Eglës: Ke ardhur për audicion dhe të kam

Debate të forta ka pasur ditën e sotme mes aktorit Julian Deda dhe aktores Egla Ceno.

Gjatë diskutimit para banorëve, Juli i është kthyer Eglës duke i thënë se kur ka shkuar në audicion tek ai e ka nxjerrë për shqelmash jashtë se nuk vlente.

Në debat më pas ka ndërhyrë dhe Gazi, i cili ka komentuar deklaratën e tij duke thënë:

Pse kështu bën me njerëzit ti, i nxjerr jashtë?

Më tej debati ka kaluar në ofendime mes Julit dhe Eglës./ CNA

Lajmet e fundit nga