LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“O i paburrë, lyracak”/ Debati Romeo-Juli kalon limitet pasi përmendet Donaldi

24 Shkurt 2024, 13:07, Lifestyle CNA
“O i paburrë, lyracak”/ Debati Romeo-Juli kalon limitet pasi
Romeo dhe Juli

“Vëllai i Madh” mblodhi djemtë e shtëpisë në darkën e të nominuarve ku u zhvilluan debate dhe diskutime të forta. Nuk ka munguar edhe një debat i fortë mes Julit dhe Romes. 

Në një moment Juli i është drejtuar Romeos se është një kopje e vëllait të tij Donaldit dhe kaq ka mjaftuar që mes banorëve, debati të kalojë në ofendime.

“Ik ore i paburrë, o burracak, o lyracak, mos ma përmend mua më atë”, është shprehur Romeo ndaj Julit. /CNA 

Lajmet e fundit nga