LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Heidi mes dy “zjarreve”/ Modelja tregon çfarë ndodhi me Romeon dhe raportin me Julin

24 Shkurt 2024, 21:19, Lifestyle CNA
Heidi mes dy “zjarreve”/ Modelja tregon çfarë ndodhi me
Heidi Baci

Heidi Baci ka folur për zënkat me Romeon dhe qëndrimin e saj në raport me Julian Dedën, pas debateve të forta mes dyshes.

Heidi sqaroi se ajo gjërat i ka të ndara, Romeo është njeriu i zemrës ndërsa Juli është një mik i mirë i saj me të cilin ka një raport të mirë shoqëror brenda shtëpisë.

“Nuk është se kam ndjerë veten mes dy zjarreve kam qenë në pozitë që dojë të kuptoja se çfarë po ndodhte mes Romeos dhe Julit.

Nuk është tek qëndrim im. Ka qenë diku tjetër fokusi. Nuk ka lidhje me Julin diskutimet tona. Unë deri tani arrij t’i ndaj gjërat.

Njëri është i zemrës, tjetri është një mik i mirë këtu brenda. Me Julin kemi bërë humor bashkë. Më pëlqen humori i tij, më duket inteligjent.

Kam patur vështirësi të rri jashtë këtyre gjërave”, tha Heidi./ CNA

Lajmet e fundit nga