LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fationi “i nxjerr të palarat” Meritonit/ “Ka qenë i lidhur me shoqen e ngushtë”

29 Shkurt 2024, 15:47, Lifestyle CNA
Fationi “i nxjerr të palarat” Meritonit/ “Ka qenë i
Fation Kuqari dhe Meriton Mjekiqi

Fation Kuqari ka zbuluar një sekret të moderatorit Meriton Mjekiqi gjatë një bashkëbisedimi me Rike Roçin në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Fationi tha se Meritoni ka qenë i lidhur me shoqen e tij të ngushtë para se të bëhej pjesë e "reality show"-t.

Ai deklaroi se moderatori duhet të dalë nga shtëpia e "Vëllait të Madh", ndërsa e cilësoi si legen.

“Ai legeni e la të nënkuptohej sikur ajo e kishte ngacmuar kastile. Por ai legeni ka qenë me shoqen e ngushtë i lidhur jashtë. E kupton si dukesh si plehrë? E bënte qëllimisht, ai është legen, duhet të dalë jashtë. Ai është legen, të njëjtën gjë ka bërë edhe me ty. Po me ty është tjetër gjë. Po ai është legen dhe do ta kuptoni shumë qartë”, theksoi Fation Kuqari./ CNA

Lajmet e fundit nga