LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aktori ofendon Alban Ramosaj/ Reagon Albërie Hadërgjonaj: Je për të ardhur keq, nuk njollos dot…

1 Tetor 2023, 22:02, Lifestyle CNA

Aktori ofendon Alban Ramosaj/ Reagon Albërie Hadërgjonaj: Je për

Aktori i humorit Albano Bogdo e ka nisur sezonin e ri me një emision të tijin, “Albano Shoë”.

Por sipas publikut ai ka zgjedhur një mënyrë jo të hijshmë për disa klikime më tepër.

Pikërisht në puntatën e parë ai është kryqësuar nga shikuesit pasi teksa po ironizonte largimin nga muzika të Alban Ramosajt dhe Feros, Bogdo e prezantoi Albanin si ‘ai tipi që i *** motrën Donaldi në Big Brother’.

Pasi video u bë virale nuk ka munguar as një reagimnga tezja e Alban dhe Beatrix Ramosaj, Albërie Hadërgjonaj.

Albërie I thotë se është për të ardhur keq dhe se Alban Ramosaj ka disa statuja floriri që nuk i njollos dot.

“More djalë i patalentuar mos u mundo të marrësh famë nga të tjerët. Ti bën mirë të kërkosh falje publike për sajesa dhe fjalor të turpshëm. Po për prishjen e imazhit besoj e di që ka edhe nen në Kodin Penal të Shqipërisë. Në këtë rast ti bashkë me Tv veni mend. Krijo identitet se kështu je për të ardhur keq. Alban Ramosaj ka disa statuja floriri që nuk i njollos dot. Merru me jetën tënde”, shkruan Albërie./ CNA

Lajmet e fundit nga