20 fotot e Luana Vjollcës që 'pushtuan' rrjetin/ Herët kur moderatorja ‘marrosi’ shqiptarët me format e saj

3 Gusht 2022, 11:51, Lifestyle CNA
20 fotot e Luana Vjollcës që 'pushtuan' rrjetin/ Herët
Moderatorja Luana Vjollca

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo e nisi karrierën e saj në televizion kur ishte një adoleshente, duke u paraqitur para ekranit si një velinë, në emisionin investigativ "Fiks Fare".

Më pas Vjollca ngjiti shkallët e karrierës duke u bërë dhe autore e programit të saj, "Shiko kush Luan".

Gjithashtu ajo realizoi edhe një nga pasionet e saj, që ishte muzika, duke vazhduar, siç është shprehur, ëndrrën e nënës së saj.

Por moderatorja nuk është komentuar vetëm për arritjet në karrierën e saj, por edhe për pamjen e saj.

Shpesh ajo gjendet përballë kritikëve, të cilët e shigjetojnë për operacionet plastike, që vetë Vjollca i ka mohuar kudo që është pyetur për to.

Nuk mungojnë herët kur ajo zgjedh që të mahnisë të gjithë ndjekësit me fotot ku shfaqet me bikini minimaliste duke treguar kështu format e saj perfekte, për të cilat komentohet aq shumë në media.

Ne kemi përzgjedhur disa nga fotot ku Luana shfaqet me bikini, të cilat thuajse kanë pushtuar rrjetin me komente dhe pëlqime.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga