LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video/ Ikona e muzikës greke, Janis Parios vjen në Tiranë, ja data dhe ora ku do mbahet koncerti

31 Maj 2022, 16:16, Kulturë CNA
Video/ Ikona e muzikës greke, Janis Parios vjen në Tiranë, ja
Janis Parios

Ikona e baladave të dashurisë, Janis Parios, do të mbajë së shpejti një koncert madhështor në Tiranë.

Koncerti do të mbahet në Pallatin e Kongreseve më datë 22 qershor në orën 20:0 dhe do të ketë formën e një shoë.

Ky aktivitet do të regjistrohet nga Televizioni Publik Shqiptar, duke i dhënë mundësi kështu një audience përtej kryeqytetit për ta ndjekur disa ditë më pas eventin artistik të vitit.

Eventi i vitit do të ketë mbështetjen dhe vëmendjen e veçantë të Bashkisë dhe Ambasadës Greke në Tiranë./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga