LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë në Koplik/ Plagoset 32-vjeçari

29 Shkurt 2024, 20:33, Kronika CNA
Të shtëna me armë në Koplik/ Plagoset 32-vjeçari
Foto ilustruese

Një konflikt për motive të dobëta ka degjeneruar në përdorimin e armës së zjarrit.

Shtetasi me iniciale M. H., ka plagosur me pistoletë në këmbë 32-vjeçarin G. D., banues në Koplik.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:50 të mbrëmjes së sotme, në Koplik.

32-vjeçari ndodhet në spital dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të autorit.

Sakaq, grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA

Lajmet e fundit nga