LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet i pajetë 62-vjeçari në Shkodër

29 Shkurt 2024, 11:13, Kronika CNA

Gjendet i pajetë 62-vjeçari në Shkodër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër rreth orës 07:40 të mëngjesit të sotëm. Shtetasi Ç. K., 62 vjeç, është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhune.

Dyshohet se ka ndërruar jetë nga një arrest kardiak.

“Rreth orës 07:40, në lagjen “Vasil Shanto”, në rrugë, është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhune, shtetasi Ç. K., 62 vjeç, banues në Shkodër. Nga të dhënat e para dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën, prej shkaqeve natyrale (arrest kardiak). Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rastit”, njofton policia. / CNA

20:39 Kronika

Vrasje në Korçë

Një vrasje raportohet nga burime zyrtare të policisë për C...

Lajmet e fundit nga