LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tentoi të vrasë një 24-vjeçar/ Kapet “i rrezikshmi” i shpallur në kërkim nga policia

29 Shkurt 2024, 09:38, Kronika CNA

Tentoi të vrasë një 24-vjeçar/ Kapet “i

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 4 kapën dhe ndaluan shtetasin D. H., 40 vjeç, banues në Tiranë, i cili ishte shpallur në kërkim pasi Gjykata e Shkallës së Parë e Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Vrasja me paramendim", mbetur në tentativë. Ky shtetas dyshohet se më datë 03.06.2023, në Paskuqan, ka tentuar të vrasë me mjet prerës (thikë), një 24-vjeçar.

20:39 Kronika

Vrasje në Korçë

Një vrasje raportohet nga burime zyrtare të policisë për C...

Lajmet e fundit nga