LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sherr për lojën me tavëll/ Si u plagos 57-vjeçari në Fushë-Krujë

29 Shkurt 2024, 11:18, Kronika CNA
Sherr për lojën me tavëll/ Si u plagos 57-vjeçari në
Foto ilustruese

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja me armë zjarri e 57-vjeçarit me iniciale A. G. në Fushë-Krujë. Ai u qëllua me armë nga shtetasi me iniciale V. M. në rrugën "Asim Zeneli".

Raportohet se shkak i plagosjes është bërë një konflikt i çastit, teksa autori dhe i plagosuri kanë qenë bashkë në një lokal duke luajur lojën me tavëll. 

Sapo kanë dalë nga lokali autori ka qëlluar me armë dhe plumbi e ka kapur 57-vjeçarin në shpatull.

Ky i fundit ndodhet në spital ku po merr ndihmë mjekësore.

Ndërkohë autori është shpallur në kërkim nga autoritetet./CNA 

 

Lajmet e fundit nga