LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në rrugën Shkozë – TEG/ Humb jetën një person

6 Dhjetor 2022, 18:37, Kronika CNA
Aksident në rrugën Shkozë – TEG/ Humb jetën një
Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar rreth orës 17:30, në aksin rrugor Shkozë – TEG.

Mësohet se një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka përplasur një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve të drejtuesit të automjetit dhe të viktimës, si dhe për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga