LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë

6 Dhjetor 2022, 17:13, Kronika CNA
Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë
Foto ilustruese

Një banesë është përfshirë nga flakët në rrugën "Ali Visha", në Tiranë.

Mësohet se zjarri ka rënë në banesën në pronësi të shtetasit me iniciale J.T., dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga