LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fouristrada përplaset me kamionin dhe del nga rruga/ Plagoset një person

6 Dhjetor 2022, 09:06, Kronika CNA
Fouristrada përplaset me kamionin dhe del nga rruga/ Plagoset një
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër pranë fshatit Balldre. Një automjet tip fouristradë është përplasur me një kamion dhe ka përfunduar e përmbysur jashtë rruge.

Sipas të dhënave,  një person është plagosur dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga