LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pështyu, kafshoi dhe kërcënoi karabinierët/ Arrestohet shqiptari që shkaktoi panik në disko

3 Dhjetor 2022, 19:53, Kronika CNA
Pështyu, kafshoi dhe kërcënoi karabinierët/ Arrestohet
Foto ilustruese

Një ditë më parë një shtetas shqiptar në Itali ka shkaktuar panik në një disko në qendër të Pesaros, Zanzibar.

35-vjeçari në gjendje të dehur ka filluar të shqetësonte klientët, duke detyruar pronarin që të lajmëronte policinë.

Gjatë arrestimit të tij nga karabinierët 36-vjeçari filloi t’i pështynte, kafshonte dhe kërcënonte karabinierët, duke mos pranuar të identifikohej. Policët u detyruan të mbulonin me një maskë fytyrën për të parandaluar që 35-vjeçari të vazhdonte të pështynte./ CNA.al

Lajmet e fundit nga