LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në Fushë-Bulqizë/ Shoferi në gjendje të rëndë shëndetësore

15 Mars 2023, 16:44, Kronika CNA

Aksident i rëndë në Fushë-Bulqizë/ Shoferi në

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fushë-Bulqizë.

20-vjeçari R.M ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka rënë në kanal.

Mediat raportojnë se 20-vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe po niset me helikopter drejt kryeqytetit.

 

 

Lajmet e fundit nga