LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk e di nëse do ta përballoj”/ Bashkëshortja e Navalny-t, dedikim prekës

1 Mars 2024, 15:32, Kosova & Bota CNA

“Nuk e di nëse do ta përballoj”/ Bashkëshortja e

Këtë të premte u mbajt ceremonia mortore për opozitari rus që ndërroi jetë në burg, Alexey Navalny.

Teksa të afërm, miq dhe mbështetës e përcollën për në banesën e fundit, bashkëshortja Yulia Navalnaya ka prekur me një postim të bërë në rrjetet sociale.

Duke iu drejtuar me pseudonimin Lyosha, ajo thotë se do donte një përqafim nga Alexey Navalny.

Yulia shprehet se do të mundohet që ta bëjë bashkëshortin e saj krenar.

“Lyosha, faleminderit për 26 vjet lumturi absolute. Po, edhe gjatë tri viteve të fundit të lumturisë. Për dashurinë, që më mbështete gjithmonë, që më bëre të qesh edhe nga burgu, për faktin që ke menduar gjithmonë për mua.
Nuk di si të jetoj pa ty, por do të përpiqem të të bëj të lumtur dhe krenar për mua. Nuk e di nëse mund ta përballoj apo jo, por do të përpiqem.
Do takohemi patjetër një ditë. Unë kam kaq shumë histori të patreguara për ty, dhe kam kaq shumë këngë të ruajtura për ty në telefonin tim, në përgjithësi janë qesharake të them të drejtën, këngë të tmerrshme, por ato kanë të bëjnë me ne, dhe doja shumë që t’i dëgjoje. Më pas të qeshnim dhe të më përqafoje.
Të dua përgjithmonë. U prehsh në paqe”, thekson ajo./ CNA

Lajmet e fundit nga