LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gafa e presidentit amerikan/ Tregon gabimisht letrën me udhëzime të detajuara

24 Qershor 2022, 19:02, Kosova & Bota CNA
Gafa e presidentit amerikan/ Tregon gabimisht letrën me udhëzime
Joe Biden

Pas incidentit që u rrëzua nga biçikleta në para  mediave Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, përfshihet në një tjetër incident.

Presidendi ka zbuluar pa dashje një letër me udhëzime ndaj tij. Në këtë letër janë shkruar  në mënyrë të detajuar të gjitha udhëzimet që ai duhet të ndjekë.

Në letër shkruhet kur duhet të përshëndesë kur duhet të flasë apo dhe kur duhet të largohet.

Incidente të tilla kanë shkaktuar shqetësim të madh mbi shëndetin fizik dhe mendor të Presidentit amerikan./CNA.al

Lajmet e fundit nga