LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja sërish në rënie/ Këmbimi valutor, 31 dhjetor 2022

31 Dhjetor 2022, 08:15, Ekonomi CNA
Monedhat e huaja sërish në rënie/ Këmbimi valutor, 31
Foto ilustruese

Sot, dollari amerikan këmbehet me 106.2 lekë në blerje dhe 107.8 lekë në shitje.

Euro blihet me 113.6 lekë dhe shitet 114.9 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 127.6 lekë dhe shitet me 129.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 114.6 lekë, ndërsa në shitje me 115.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 78.3 lekë dhe në shitje me 81.3 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Monedhat e huaja sërish në rënie/ Këmbimi valutor, 31

Lajmet e fundit nga