LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja nuk dalin nga "gremina"/ Kursi i këmbimit, 4 shtator 2023

4 Shtator 2023, 07:18, Ekonomi CNA

Monedhat e huaja nuk dalin nga "gremina"/ Kursi i këmbimit, 4

Sot, më 4 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.2 lekë dhe shitet me 101 lekë.

Euro blihet me 107 lekë dhe shitet 108.2 lekë.

Paundi britanik blihet me 124.1 lekë dhe shitet me 126.1 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 111.3 lekë, ndërsa në shitje me 112.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 72 lekë, ndërsa në shitje me 74.5 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Monedhat e huaja nuk dalin nga "gremina"/ Kursi i këmbimit, 4

Lajmet e fundit nga