LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarr i madh në zonën e Tales/ Rrezikohen bizneset përgjatë bregdetit

18 Qershor 2022, 18:04, Aktualitet CNA
Zjarr i madh në zonën e Tales/ Rrezikohen bizneset përgjatë
Foto ilustruese

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshire zonën “Kënetës” pranë bregdetit të Tales në Lezhë.

Flakët e  favorizuara  nga era janë përhapur në një sipërfaqe të madhe, duke vënë në rrezik dhe bizneset përgjatë bregdetit.

Dy automjete zjarrfikëse po punojnë për shuarjen e zjarrit./CNA.al

Lajmet e fundit nga